Menu Close
Obiteljski dom za starije i nemoćne Zelena oaza | Dom u idiličnoj prirodi, skrb i briga o pokretnim, polupokretnim, nepokretnim i neurološki bolesnim osobama u blizini Zagreba, stacionar u sklopu doma u Andraševcu, kod Stubičkih toplica, Oroslavja, Zaboka, svetišta Marija Bistrica, Krapinsko-zagorska županija

Obiteljski dom za starije i nemoćne Zelena oaza | Dom u idiličnoj prirodi, skrb i briga o pokretnim, polupokretnim, nepokretnim i neurološki bolesnim osobama u blizini Zagreba, stacionar u sklopu doma u Andraševcu, kod Stubičkih toplica, Oroslavja, Zaboka, svetišta Marija Bistrica, Krapinsko-zagorska županija

Dom za starije i nemoćne Zelena oaza smješten u idiličnoj prirodi Andraševca, nalazi se nedaleko od Stubičkih toplica, Oroslavja i Zaboka. Udaljen je od Zagreba samo 30km, a od svetišta Marija Bistrica 15 km (mogućnost prijevoza kroz razne destinacije u hrvatskom Zagorju).

Skrb o pokretnim, polupokretnim, nepokretnim i neurološki bolesnim osobama

Smještaj u domu je moguć u jednokrevetnim, dvokrevetnim i trokrevetnim sobama.

Medicinsko osoblje koje ulijeva povjerenje i sigurnost, te 24-satni nadzor liječnika.

Kontakt informacije

SEO optimizacija

Tvrtka: Obiteljski dom za starije i nemoćne ZELENA OAZA, vl. Gabrijela Čičković
Adresa:
Dolinska 8 (Andraševec), 49243 Oroslavje
Tel./FAX:
+385(0)49/285-679
Mob:
+385(0)99/3389-111
E-mail:
gabycickovic@net.hr

error: Sadržaj je zaštićen!