Menu Close
VEGETERIA Pandora Greenbox | Plant based food, vegetarijanski specijaliteti, veganski specijaliteti, ponuda iz vlastitog uzgoja, Vege restoran, cijeđeni sokovi, smoothies, bezglutensko craft pivo, domaći ledeni čaj, Vege hrana, vrlo dobar Vege restoran, vegetarijanska hrana, zdrava hrana, susretljivo osoblje, najbolji Vege restoran u Splitu i okolici, Split, Splitsko-dalmatinska županija VEGETERIA Pandora Greenbox | Plant based food, vegetarian specialties, vegan specialties, self-grown offer, Vege restaurant, squeezed juices, smoothies, gluten-free craft beer, homemade ice tea, Vege food, very good Vege restaurant, vegetarian food, healthy food, friendly staff, the best Vege restaurant in Split and surroundings, Split, Split-Dalmatia county

VEGETERIA Pandora Greenbox  |  Plant based food, vegetarijanski specijaliteti, veganski specijaliteti, ponuda iz vlastitog uzgoja, Vege restoran, cijeđeni sokovi, smoothies, bezglutensko craft pivo, domaći ledeni čaj, Vege hrana, vrlo dobar Vege restoran, vegetarijanska hrana, zdrava hrana, susretljivo osoblje, najbolji Vege restoran  u Splitu i okolici, Split, Splitsko-dalmatinska županija

U Splitu se otvorio novi Vege restoran koji jednostavno oduševljava svojom kreativnošću od hrane do ambijenta. Redaju samo odlične recenzije jer euforija i zadovoljstvo gostiju nema kraja. Vrlo susretljivo osoblje uz razumne cijene i savršenu hranu čine ovaj restoran najboljim u Dalmaciji.  Sva hrana je isključivo na biljnoj bazi, a jela i pića su maštovito nazvana po poznatim ženama poput Grace Jones ili pak Janis Joplin i mnoge druge. Ovo je svakako mjesto gdje možete svakodnevno pojesti zdravu i ukusnu hranu uz vrlo pristupačne cijene i istovremeno uživati u ambijentu za koji je malo reći da je prekrasan i umirujući. Za sva dodatna pitanja posjetite ih ili kontaktirajte na niže navedene podatke.

VEGETERIA Pandora Greenbox | Plant based food, vegetarian specialties, vegan specialties, self-grown offer, Vege restaurant, squeezed juices, smoothies, gluten-free craft beer, homemade ice tea, Vege food, very good Vege restaurant, vegetarian food, healthy food, friendly staff,  the best Vege restaurant in Split and surroundings, Split, Split-Dalmatia county

A new Vege restaurant has opened in Split that simply delights in its creativity from food to ambience. Only 5-stars reviews are given due to non-ending euphoria  and satisfaction of guests. Very friendly staff with reasonable prices and perfect food make this restaurant the best in Dalmatia. All food is exclusively plant-based, and the dishes and drinks are imaginatively named after famous women like Grace Jones or Janis Joplin and many others. This is definitely a place where you can eat daily healthy and tasty foods at very affordable prices. Besides the amazing food, the enviroment of the restaurant  is little to say wonderful and soothing.  For all other inquries visit them, or contact them on the information provided below.

BRBLJAVA BROKULA d.o.o.

 

Obrov 4, 21000 Split