Menu Close
Turistička zajednica Općine Primošten | Ponude smještaja i apartmana, raspored kulturnih manifestacija, ponuda ugostiteljstva i gastronomije, izleti aktivni odmor, atrakcije u Primoštenu, mnoštvo turističkih ponuda, najnovija događanja, novosti Općine Primošten, u Primoštenu i okolici, Primošten, Šibensko-kninska županija

Turistička zajednica Općine Primošten  |  Ponude smještaja i apartmana, raspored kulturnih manifestacija, ponuda ugostiteljstva i gastronomije, izleti aktivni odmor, atrakcije u Primoštenu, mnoštvo turističkih ponuda, najnovija događanja, novosti Općine Primošten, u Primoštenu i okolici, Primošten, Šibensko-kninska županija

Turistička zajednica Općine Primošten je mjesto gdje su dostupne sve informacije vezane za općinu. Od ponude smještaja, restorana,  raznih kulturnih manifestacija, organiziranih izleta kao i raznih atrakcija i ostalih turističkih ponuda. Na njihovoj web stranici uvijek se nalaze ažurirane informacije da bi se kako domaćima, tako i gostima olakšao boravak. Primošten je odlično mjesto za ljetovanje i odmor, pa je isto tako ponuda događanja šarolika.  Uz ponude Primoštena, turistička zajednica pruža i ključne informacije vezano za boravišne takse, turističke pristojbe i sve ostale zakonske regule koje je potrebno poštivati. No njihova briga za goste ne staje ovdje, pa tako pružaju i sve validne informacije vezane za javni prijevoz i upute kako doći do Primoštena, kao i popis institucija, ljekarna, bolnica i slično.

Za sve dodatne upite obratite im se s povjerenjem.

Turistička zajednica Općine Primošten 

Trg biskupa Josipa Arnerića 2, 22202 Primošten