Menu Close
Tesarski obrt JOŽA | Kvalitetne usluge tesarskih radova, izrada dugotrajnih drvenih sjenica, izrada čvrstih pergola i nadstrešnica, brza montaža skela, izrada građevinskih skela, kompletni krovopokrivački radovi, izrada svih krovnih konstrukcija, stručna i pouzdana ugradnja stolarije, fina i gruba obrada drveta, drvene konstrukcije, podloge za krovne pokrivače u Koprivnici i okolici, Koprivnica, u Starigradu i okolici, Starigrad, Koprivničko-križevačka županija

Tesarski obrt  JOŽA  |  Kvalitetne usluge tesarskih radova, izrada dugotrajnih drvenih sjenica, izrada čvrstih pergola i nadstrešnica, brza montaža skela, izrada građevinskih skela, kompletni krovopokrivački radovi, izrada svih  krovnih konstrukcija, stručna i pouzdana ugradnja stolarije, fina i gruba obrada drveta, drvene konstrukcije, podloge za krovne pokrivače u Koprivnici i okolici, Koprivnica, u Starigradu i okolici, Starigrad, Koprivničko-križevačka županija

U predgrađu Koprivnice, točnije u Starigradu smješten je tesarski obrt Joža koji nudi usluge tesarskih radova, a čije dugogodišnje iskustvo garantira brzinu i kvalitetu izvođenja radova. Od mnogo brojih usluga izdvajaju izradu sjenica, pergola i nadstrešnica, krovnih konstrukcija i skela, te ugradnju stolarije. Obrt je opremljen strojevima za finu i grubu obradu drveta, kao za obradu i izradu detalja. Ponose se vrlo brzom ispostavom proizvoda, te povoljnim cijenama što čini njihove klijente zadovoljnima. Za sve dodatne informacije obratite im se s povjerenjem na niže navedene kontakt informacije.

Tesarski obrt “JOŽA”, vl. Josip Šepl

Koprivnička ulica 5 , Starigrad, 48000 Koprivnica