Menu Close
Restoran Liburna | Restoran u Petrčanima, riblji i mesni specijaliteti, najbolja riblja jela, svježa morska hrana, ugodan ambijent restorana, gluten free hrana, azijanska hrana, tradicionalna dalmatinska jela, domaća mediteranska jela u Petrčanima i okolici, Petrčani, Zadarska županija Apartmani Casa Sul Mare | Apartmani u Petrčanima, smještaj za ljetovanje, najam soba, smještaj s doručkom na moru, niske cijene najma, niske cijene apartmana, apartmani u blizini mora u Petrčanima i okolici, Petrčani, Zadarska županija Liburna Restaurant | Restaurant in Petrcane, fish and meat specialties, best fish dishes, fresh seafood, cozy restaurant atmosphere, gluten free food, asian food, traditional dalmatian dishes, home made Mediterranean dishes in and around Petrcane, Zadar County Casa Sul Mare Apartments | Apartments in Petrcani, accommodation for holidays, room rent, accommodation with breakfast at the sea, low rental rates, low prices for apartments, apartments near the sea in and around Petrcani, Petrcani, Zadar County

Restoran Liburna   |  Restoran u Petrčanima, riblji i mesni specijaliteti, najbolja riblja jela, svježa morska hrana, ugodan ambijent restorana, gluten free hrana, azijanska hrana, tradicionalna dalmatinska jela, domaća mediteranska jela u Petrčanima i okolici, Petrčani, Zadarska županija

Apartmani Casa Sul Mare  |  Apartmani u Petrčanima, smještaj za ljetovanje, najam soba, smještaj s doručkom na moru, niske cijene najma, niske cijene apartmana, apartmani u blizini mora u Petrčanima i okolici, Petrčani, Zadarska županija

U okolici Zadra, odnosno u mjestu Petrčani nalazi se restoran Liburna koji za svoje goste sprema uvijek svježu morsku hranu od riba pa do morskih plodova servirajući ih kao prave Jadranske delicije. Osim dalmatinske i mediteranske hrane, svoju ponudu su proširili čak i na azijsku kuhinju, te su dodali i bezglutenska jela. Gosti su zadovoljni načinom pripreme hrane  i cijenama, pa se vrlo rado i vraćaju.

U blizini restorana Liburna nalaze se i apartmani Casa Sul Mare u nedaleko od mora, a idealan su smještaj za ljetovanje i godišnji odmor. Gostima osim smještaja nude i doručak, a sve to uz niske cijene dnevnog najma.

Za dodatne informacije obratite im se na niže navedene kontakt podatke.

Liburna Restaurant | Restaurant in Petrcane, fish and meat specialties, best fish dishes, fresh seafood, cozy restaurant atmosphere, gluten free food, asian food, traditional dalmatian dishes, home made Mediterranean dishes in and around Petrcane, Zadar County

Casa Sul Mare Apartments | Apartments in Petrcani, accommodation for holidays, room rent, accommodation with breakfast at the sea, low rental rates, low prices for apartments, apartments near the sea in and around Petrcani, Petrcani, Zadar County

In the vicinity of Zadar in the village of Petrcani, there is a restaurant Liburna,. For their guests they prepare always fresh seafood from fish to shells,scmapi and etc. serving them as real Adriatic delicacies. In addition to Dalmatian and Mediterranean food, they have expended their offer to Asian cuisine and added gluten-free dishes. Guests are satisfied with the way they prepare the food and with the prices, so they are happy to come back.

Near the Liburna Restaurant, Casa Sul Mare Apartments are located near the sea, and are ideal accommodation for holidays and vacations. In addition to accommodation, guests are offered breakfast, all at low daily rental rates.

Please contact them below for further information.

TURISMO MARIS d.o.o. / Restoran Liburna

 

Ulica XVII 16, 23231 Petrčane