Menu Close
Putnička agencija DM tours | Turistička agencija, povoljan privatan smještaj, apartmani za ljetovanje, najbolje lokacije za ljetovanje, privatan smještaj u Novom Vinodolskom, ljetuj više - plati manje, najjeftiniji smještaj za godišnji odmor, obiteljski smještaj, smještaj za parove, turizam u Novom Vinodolskom, apartmani s 3 zvjezdice u novom Vinodolskom i okolici, Novi Vinodolski, Primorsko-goranska županija

Putnička agencija DM tours  |  Turistička agencija, povoljan privatan smještaj, apartmani za ljetovanje, najbolje lokacije za ljetovanje, privatan smještaj u Povilama, ljetuj više – plati manje, najjeftiniji smještaj za godišnji odmor, obiteljski smještaj, smještaj za parove, turizam u Povilama, apartmani s 3 zvjezdice u novom Povilama i okolici, Povile, Novi Vinodolski, Crikvenica, Primorsko-goranska županija

U Povilama, na potezu između Novog Vindolskog i Crikvenice smještena je putnička, odnosno turistička agencija DM Tours koja pruža usluge traženja i najma povoljnog smještaja u privatnim apartmanima s 3 zvjezdice. Na njihovoj web stranici nalazi se popis svih dostupnih apartmana. Neovisno da li se traži smještaj za parove ili pak za obitelj, DM Tours pokriva sve potrebe korisnika apartmana za ljetovanja, godišnji odmor ili pak za noćenje zbog poslovnih obaveza. DM Tours je uvijek najpovoljniji i najbrži pri pronalasku smještaja, a korisnici su i više nego zadovoljni. Za sva dodatna pitanja obratite im se s povjerenjem.

Putnička agencija DM Tours, obrt za turizam, vl. Dragica Mažuranić

 

Kralja Tomislava 31, 51250 Novi Vinodolski