Menu Close
PUČKO OTVORENO UČILIŠTE VODICE | Informativna i uslužna javna ustanova, osnovnoškolska i srednjoškolska naobrazba odraslih, djelatnost glazbenih i srodnih škola, javno prikazivanje filmova, kazalište, kino, predstave, razvijanje kulturnog amaterizma, održavanje umjetničkih radionica,održavanje predavanja, seminara, promocija, izložbe, obrazovanje u Vodicama i okolici, Vodice, Šibensko-kninska županija

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE VODICE  |  Informativna i uslužna javna ustanova, osnovnoškolska i srednjoškolska naobrazba odraslih, djelatnost glazbenih i srodnih škola, javno prikazivanje filmova, kazalište, kino, predstave, razvijanje kulturnog amaterizma, održavanje umjetničkih radionica,održavanje predavanja, seminara, promocija, izložbe, obrazovanje u Vodicama i okolici, Vodice, Šibensko-kninska županija

Pučko otvoreno učilište Vodice  je informativna i uslužna javna ustanova gdje obavljaju svoje djelatnosti kao što je naobrazba odraslih i mladih, razvijanje kulturnog amaterizma, prikazivanje kino filmova i održavanje igranih predstava, kao i održavanje radionica seminara izložba i slično. Grad Vodice je zanimljiv i nudi pregršt sadržaja, a za koji se pored grada bavi i učilište čime se značajno dobiva na kvaliteti grada.

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE VODICE

Ive Čače 8, 22211 Vodice