Menu Close
Ordinacija opće medicine Dr. Šnidarić | EKG, mjerenje šećera u krvi, mjerenje tlaka, spirometrija, liječničke konzultacije, opća medicina, primarna zdravstvena zaštita, sveobuhvatna zdravstvena zaštita, prevencija bolesti, stručna savjetovanja, cijepljenje, mali kirurški zahvati, upućivanje na laboratorijske pretrage u Dugoj Resi i okolici, Duga Resa, Karlovačka županija

Ordinacija opće medicine Dr. Šnidarić  |  EKG, mjerenje šećera u krvi, mjerenje tlaka, spirometrija, liječničke konzultacije, opća medicina, primarna zdravstvena zaštita, sveobuhvatna zdravstvena zaštita, prevencija bolesti, stručna savjetovanja, cijepljenje, mali  kirurški zahvati, upućivanje na laboratorijske pretrage u Dugoj Resi i okolici, Duga Resa, Karlovačka županija

Opća medicina je temeljni dio primarne zaštite koja osigurava sveobuhvatu zdravstvenu zaštitu na jednom mjestu. Doktori u Ordinaciji opće medicine Dr. Šnidarić njeguju dugotrajan osobni odnos između pacijenta i liječnika kako bi se stvorilo međusobno povjerenje i olakšalo očuvanje zdravlja. Kod liječnika opće medicine mogu se obavljati kontrolni pregledi, savjetovanja, cijepljenja, EKG ili pak upućivanje na laboratorijske pretrage i slično.

Za sva dodatna pitanja i informacije obratite im se s povjerenjem na niže navedene kontakt podatke.

Ordinacija opće medicine Dr. Šnidarić

 

Ban Josipa Jelačića 4, 47250 Duga Resa