Menu Close
Ordinacija dentalne medicine Deni Milevčić | Kompletne dentalne usluge, stručna implantologija, pristupačna estetska stomatologija, vrhunska ortodoncija, tretmani hijaluronom i botoxom, konzervativna stomatologija, visoko profesionalna oralna kirurgija s implantologijom, preventivna stomatologija

Ordinacija dentalne medicine Deni Milevčić   |  Kompletne dentalne usluge, stručna implantologija, pristupačna estetska stomatologija, vrhunska ortodoncija, tretmani hijaluronom i botoxom, konzervativna stomatologija, visoko profesionalna oralna kirurgija s implantologijom, preventivna stomatologija u Splitu i okolici, Split, Splitsko-dalmatinska županija

Ordinacija dentalne medicine Deni Miličević, dr. med. dent. smještena u Splitu pruža vrlo povoljne, a visoko kvalitetne dentalne usluge. Ponuda usluga i zahvata je široka od standardne odnosno konzervativne stomatologije preko oralne kirurgije, ortodoncije,  pa sve do estetske stomatologije i tretmana hijaluronom i botoxom. Stručni tim doktora svakom pacijentu pristupa individualno s maksimalnom profesionalnošću pružajući samo najbolja rješenja za problematike pacijenta. Zadovoljstvo pacijenata potvrđuje njihovo iskustvo i kvalitetu rada.  Ono što ih izdvaja pored kvalitete je pristupačna cijena koja je danas postala jedan od glavnih uvjeta dolaska pacijenata. Posjetite ih na adresi ili kontaktirajte na niže navedene kontakt podatke.

Ordinacija dentalne medicine Deni Milevčić, dr. med. dent.

 

Bihačka 2a, 21000 Split