Menu Close
Odvjetnički ured Sonja Bonifačić | Radno i obiteljsko pravo, obvezno nasljedno i stečajno pravo, svi pravni dokumenti i regule, pravna pomoć fizičkim i pravnim osobama, zastupanje trgovačkih društava, osiguran individualni pristup, širok spektar pravnih usluga, diskrecija zagarantirana, stručni pravni savjeti, profesionalna pravna pomoć, u Rijeci i okolici, Rijeka, Primorsko-goranska županija

Odvjetnički ured Sonja Bonifačić  |  Radno i obiteljsko pravo, obvezno nasljedno i stečajno pravo, svi pravni dokumenti i regule, pravna pomoć fizičkim i pravnim osobama, zastupanje trgovačkih društava, osiguran individualni pristup, širok spektar pravnih usluga, diskrecija zagarantirana, stručni pravni savjeti, profesionalna pravna pomoć, u Rijeci i okolici, Rijeka, Primorsko-goranska županija

Odvjetnički ured Sonja Bonifačić u Rijeci pruža kompletne pravne usluge i savjetovanja. Bave se radnim,obiteljskim, obveznim, nasljednim i stečajni pravom. Svakom klijentu se pristupa s potpunim povjerenjem i individualno, te je diskrecija zajamčena. Tamo se rješavaju svi pravni dokumenti i regule potrebni kako fizičkim tako i pravnim osobama. Sva profesionalan pravna pomoć na jednom mjestu u odvjetničkom uredu Sonja Bonifačić. Za sva pitanja obratite im se s povjerenjem.

Odvjetnički ured Sonja Bonifačić

Veslarska 3, 51000 Rijeka