Menu Close
FRIGOMOTORS D.O.O. | Projektiranje, ugradnja servis remont uređaja i sustava za hlađenje i grijanje, servis rashladnih i klima uređaja, rashladnici vode,industrijsko hlađenje, dizalice topline, mehanički popravci rashladnih sustava, servis i remont kompresora, vrhunska tehnologija, rashladni uređaji, postavljanje rashladne tehnike i klimatizacije, održavanja opreme za klimatizaciju, grijanje, ventilaciju u Dugopolju i okolici, Dugopolje, Splitsko-dalmatinska županija

FRIGOMOTORS D.O.O.  |  Projektiranje, ugradnja servis remont uređaja i sustava za hlađenje i grijanje, servis rashladnih i klima uređaja, rashladnici vode,industrijsko hlađenje, dizalice topline, mehanički popravci rashladnih sustava, servis i remont kompresora, vrhunska tehnologija, rashladni uređaji, postavljanje rashladne tehnike i klimatizacije,  održavanja opreme za klimatizaciju, grijanje, ventilaciju u Dugopolju i okolici, Dugopolje, Splitsko-dalmatinska županija

Frigomotors d.o.o.  je tvrtka s dugogodišnjom povijesti čak od 1990.godine koja svoju viziju i misiju uspješno ostvaruju do danas.  Tvrtka je specijalizirana za sve vrste projektiranja, ugradnje i servisa rashladnih sustava, kompresora, opreme za klimatizaciju, grijanje i ventilaciju. Koriste vrhunsku i najmoderniju tehnologiju koja udovoljava svim zahtjevima kupaca. Dugogodišnja tradicija i iskustvo garantiraju kvalitetu. Za sva dodatna pitanja obratite im se povjerenjem.

FRIGOMOTORS D.O.O.

Dugopoljska 35, 21204 Dugopolje