Menu Close
DENTAL KRIŠTO | Ordinacija dentalne medicine, konzervativna stomatologija, najkvalitetnije krunice i mostovi, veliki izbor proteza, visoko profesionalna oralna kirurgija s implantologijom, povoljna estetska stomatologija, RTG dijagnostika, dječja stomatologija, preventivna stomatologija, briga za oralno zdravlje u Kaštel Gomilici i okolici, Kaštel Gomilica, Splitsko-dalmatinska županija

DENTAL KRIŠTO  |  Ordinacija dentalne medicine, konzervativna stomatologija, najkvalitetnije krunice i mostovi, veliki izbor proteza, visoko profesionalna oralna kirurgija s implantologijom, povoljna estetska stomatologija, RTG dijagnostika, dječja stomatologija, preventivna stomatologija, briga za oralno zdravlje u Kaštel Gomilici i okolici, Kaštel Gomilica, Splitsko-dalmatinska županija

Dental Krišto je ordinacija dentalne medicine situirana u Kaštel Gomilici, a nude široku lepezu usluga stomatologije kao što je konzervativna stomatologija koja obuhvaća ispune zuba, čišćenje kamenca i slično zatim zahvate oralne kirurgije, izradu krunica i mostova, implantanta i zahvate estetske kirurgije. Cijene su pristupačne i povoljne, a stručan tip je izuzetno srdačan, pa tako su najzadovoljniji klijenti, zapravo oni najzahtjevniji. U ostale usluge ubrajamo dječju stomatologiju i RTG dijagnostiku, odnosno slikanje digitalnim ortopantogramom. Za sva dodatna pitanja obratite im se s potpunim povjerenjem.

ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE IVANA KRIŠTO, dr.med.dent.

Petra Zrinskog 18, 21214 Kaštel Gomilica