Menu Close
DARIJO SERVIS | Postavljanje rashladne tehnike i klimatizacije, popravak strojeva, servis klima uređaja, klimatizacija, ugostiteljska oprema, servis ugostiteljske opreme, rashladni uređaji, rashladne vitrine, električar, elektromehaničar u Bijelom Viru i okolici, Bijeli Vir, Dubrovnik i okolica, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

DARIJO SERVIS   |  Postavljanje rashladne tehnike i klimatizacije, popravak strojeva, servis klima uređaja, klimatizacija,  ugostiteljska oprema,  servis ugostiteljske opreme, rashladni uređaji, rashladne vitrine, električar, elektromehaničar u Bijelom Viru i okolici, Bijeli Vir, Dubrovnik i okolica, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

DARIJO SERVIS  je obrt smješten u Bijelom Viru, a specijaliziran je za postavljanje različitih klima uređaja, klimatizacije za ugostiteljske objekte. S obzirom na to da vrše kompletne usluge, na popisu njihovih usluga nalazi se i popravak strojeva, servis klima uređaja i razne ugostiteljske opreme. Dugi niz godina rada u ovoj branši osigurali su im prepoznatljivost kvalitete i sve veći broj mušterija. Obratite im se s povjerenjem na niže navedene kontakt podatke.

DARIJO SERVIS, obrt za usluge, vl. Darijo Ivanković

 

Bijeli Vir 113, 20353 Bijeli Vir