Menu Close
Cocktail & Food Bar Odos | Odlični kokteli, najbolja vina, topla i hladna predjela, neodoljiva salata od tune, domaći pršut, vrhunski tacos, doručak, zalogaj dobre hrane, mixologija, finger food, vrijednost za novac, profesionalni ugostitelji, profesionalno i uljudno osoblje, što pojesti na Hvaru, gdje dobro jesti na Hvaru, dobar izbor hrane i pića, vrlo ukusna hrana, koktel majstori, kreativni kokteli, fantastično mjesto na Hvaru, mediteranska gastronomija, premium kava, moderno-tradicijski ambijent, fantastična atmosfera bara, na otoku Hvaru, Hvar, Splitsko-dalmatinska županija Cocktail & Food Bar Odos | Great cocktails, the best wines, hot and cold appetizers, irresistible tuna salad, homemade prosciutto, top tacos, breakfast, good food, mixology, finger food, value for money, professional caterers, professional and courteous staff, what to eat on Hvar, where to eat well in Hvar, good choice of food and drink, delicious food, cocktail masters, creative cocktails, premium cocktails, fantastic place in Hvar, Mediterranean cuisine, premium coffee, modern-traditional ambience, fantastic bar atmosphere, on the island of Hvar, Hvar, Split- Dalmatia County

Cocktail & Food Bar Odos   |  Odlični kokteli, najbolja vina, topla i hladna predjela, neodoljiva salata od tune, domaći pršut, vrhunski tacos, doručak, zalogaj dobre hrane, mixologija,  finger food, vrijednost za novac, profesionalni ugostitelji, profesionalno i uljudno osoblje, što pojesti na Hvaru, gdje dobro jesti na Hvaru, dobar izbor hrane i pića, vrlo ukusna hrana, koktel majstori, kreativni kokteli, fantastično mjesto na Hvaru, mediteranska gastronomija, premium kava, moderno-tradicijski ambijent, fantastična atmosfera bara, na otoku Hvaru, Hvar, Splitsko-dalmatinska županija

U malim i uskim uličicama Hvara nalazi se Cocktail & Food Bar Odos, fenomenalno mjesto za izaći i/ili prizalogajiti. Unutrašnjost bara optočena je starim hvarskim kamenom, dok je ostatak bara uređen modernim detaljima što zajedno čini jedan predivan spoj modernog i tradicionalnog uređenja.

Bar u svojoj ponudi nudi hladna i topla predjela poput vrhunske salate od tune, domaćeg pršuta i ostalih finger food specijaliteta. Ponuda pića je šarolika, no isključivo samo vrhunske kvalitete. Najviše se ponose svojim kreativnim koktelima koje spravljaju vrsni koktel majstori, dok za one malo profinjenijeg nepca mogu birati piće po vlastitom ukusu iz jedinstvene ponude najboljih vina, a sve po prihvatljivim cijenama.

Za dodatne informacije posjetite ih na adresi ili ih kontaktirajte na niže navedene podatke.

Cocktail & Food Bar Odos | Great cocktails, the best wines, hot and cold appetizers, irresistible tuna salad, homemade prosciutto, top tacos, breakfast, good food, mixology, finger food, value for money, professional caterers, professional and courteous staff, what to eat on Hvar, where to eat well in Hvar, good choice of food and drink, delicious food, cocktail masters, creative cocktails, premium cocktails, fantastic place in Hvar, Mediterranean cuisine, premium coffee, modern-traditional ambience, fantastic bar atmosphere, on the island of Hvar, Hvar, Split- Dalmatia County

In the small and narrow streets of Hvar there is the Cocktail & Food Bar Odos, a fantastic place to go out and / or have a snack. The interior of the bar is surrounded by old Hvar stone, while the rest of the bar is decorated with modern details, which together make a wonderful blend of modern and traditional decoration.

The bar offers cold and warm entrees such as premium tuna salads, homemade prosciutto, and other finger food specialties. The range of drinks is varied, but only of the highest quality. They are most proud of their creative cocktails made by excellent cocktail masters, while for those with slightly more refined palates, they can choose to drink of their own taste from unique selection of the best wines, all at affordable prices.

For more information, visit them at or contact them at the information below.

FIND OUT j.d.o.o. / Cocktail & Food Bar Odos

Ulica braće Bibić 17, 21450 Hvar