Menu Close
AM zajednički obrt za građevinarstvo | Usluge niskogradnje, svi završni građevinski radovi, kvalitetna sanacija loših, dotrajalih građevinskih radova, pouzdana gradnja objekata do 5m visine, razni zemljani radovi, postava vodovoda i kanalizacije, plinovoda, profesionalna hidroizolacija, asfaltiranje podloga, adaptacije postojećih objekata u Poreču i okolici, Poreč, Istarska županija

AM zajednički obrt za građevinarstvo  |  Usluge niskogradnje, svi završni građevinski radovi,  kvalitetna sanacija loših, dotrajalih građevinskih radova, pouzdana gradnja objekata do 5m visine, razni zemljani radovi, postava vodovoda i kanalizacije, plinovoda, profesionalna hidroizolacija, asfaltiranje podloga, adaptacije postojećih objekata u Poreču i okolici, Poreč, Istarska županija

AM obrt za građevinarstvo specijaliziran je za usluge niskogradnje, a smješten je u Poreču. Dugogodišnje iskustvo na tom području garantiraju brzinu i kvalitetu izvedbe svih radova. U svoje usluge ubrajaju sanacije građevinskih objekata, gradnju novih od zemljanih radova i postavljanja vodovoda, kanalizacije, plinovoda  do hidroizolacije, asfaltiranja do svih završnih graševinskih radova.  Cijena je povoljna, a svakom klijentu se posvećuju individualno poštujući sve njihove potrebe i želje u skladu s pravilima struke. Za dodatne informacije obratite im se s povjerenjem.

Zajednički obrt za građevinarstvo, ugostiteljstvo i ribarstvo AM, Aldo Ukanović i Mirko Jelić

Žbandaj 1, 52440 Poreč