Menu Close
ABC škola talijanskog jezika za grupe, pojedince i tvrtke | Tečajevi talijanskog jezika u suradnji s talijanskim institutom za kulturu, međunarodno priznati ispiti, poslovnim tečajevima talijanskog jezika, govorna komunikacija isključivo na talijanskom, pisanje talijanskog, govor na talijanskom, nauči talijanski, poslovno dopisivanje na talijanskom, talijanski za poslovne subjekte, talijanski za studente, CILS ispit talijanskog, CIC ispit talijanskog, znanje talijanskog jezika, škola talijanskog za grupe i tvrtke, certifikat znanja poslovnog talijanskog jezika, talijanski jezik svih razina, predavači izvorni govornici talijanskog jezika u Zagrebu i okolici, Zagreb, Zagrebačka županija

ABC  škola talijanskog jezika za grupe, pojedince i tvrtke  |  Tečajevi talijanskog jezika u suradnji s talijanskim institutom za kulturu, međunarodno priznati ispiti, poslovnim tečajevima talijanskog jezika, govorna komunikacija isključivo na talijanskom, pisanje talijanskog, govor na talijanskom, nauči talijanski, poslovno dopisivanje na talijanskom, talijanski za poslovne subjekte, talijanski za studente, CILS ispit talijanskog, CIC ispit talijanskog, znanje talijanskog jezika, škola talijanskog za grupe i tvrtke, certifikat znanja poslovnog talijanskog jezika, talijanski jezik svih razina, predavači izvorni govornici talijanskog jezika u Zagrebu i okolici, Zagreb, Zagrebačka županija

ABC škola talijanskog jezika smještena u Zagrebu ponosi se svojom stručnošću i najboljim kadrom koji su mahom izvorni govornici talijanskog jezika. Prolazak CILS i CIC ispita je verificiran certifikatima koji su međunarodno priznati. Na tečaju se komunikacija vrši isključivo na talijanskom od prvog sata što daje puno bolje rezultate od standardnog  načina učenja. Ovaj tečaj najčešće pohađaju ljudi i/ili pravna lica koji već imaju znanje talijanskog, no nedostaje im poslovni talijanski ili pak vježba komunikacije. Tečaj se prilagođava grupi ili pojedincu, ovisno o vrsti i količini upisa, a ujedno se uči i poslovna prepiska na talijanskom jeziku. Dosadašnji polaznici imaju samo riječi hvale za tečaj i vrlo toplo ga preporučuju svima.

Za sva dodatna pitanja obratite im se s povjerenjem.

ABC uslužni obrt, vl. Silvia Venchiarutti

 

Franje Račkoga 11, 10000 Zagreb